Knives Out (2019) | මිනිමැරුමක් ද සියදිවි නසාගැනීමක්ද…[Bluray Updates]

හැමෝටම 2020 සුබ අලුත් අවුරුද්දක් වේවා! කියල පාර්ථනා කරනවා. ඔන්න එහෙනම් මේ ගෙන්න යන්නේ 2019 වසරේ නොවැම්බර් මාසේ තිරගත විම ආරම්භ කරපු චිත්‍රපටයක් ගැන. ඒ වගේම 2019 අන්තිම කාර්තුවේ ලිස්ට් එකෙන් මේක මට වෙන් කරලා දුන්න සිසිල අයියට ඒ වගේම හොඳ කොපියක් ආව ගමන් මතක් කරපු කවිශාල් මලයට ඒ වගේම හසන්ත අයියට ස්තුතිවන්ත වෙන්න ඕනේ.

එහෙනම් දැන් හැරෙමු සිනමා පටය දිහාවට පැය 2 යි මිනිත්තු 10 පුරා දිවෙන මෙම සිනමා පටයට හොඳ ප්‍රේක්ෂක ප්‍රතිචාර ලැබිලා තියෙනවා කියලා නම් කියන්න පුළුවන් මොකද එක IMDb දර්ශකයේ 8.1 ලෙසත් කුණු තක්කාලි දර්ශකයේ 97% ශ්‍රේණි ගත වෙලා තියෙන එකෙන් කියන්න පුළුවන්. Rian Johnson අධ්‍යෂනයෙන් දායක වන මෙම සිනමා පටය මේ වන විට ඇමරිකානු ඩොලර් 110,306,694 ඉපයීමට සමත් වෙලා තියෙනවා. ඒ වගේම තමයි Golden Globes සම්මාන තුනකටත් නිර්දේශ වෙලා තියෙනවා. එනම්

  • Best Motion Picture – Musical or Comedy
  • Best Performance by an Actress in a Motion Picture – Musical or Comedy
  • Best Performance by an Actor in a Motion Picture – Musical or Comedy

සිනමා පටයේ දකින්න හම්බෙන නලුනිලියන් ගත්තොත් ගොඩක් ප්‍රසිද්ධ අය තමා වැඩිපුර ඉන්නේ එනම් Daniel Craig, Chris Evans, Michael Shannon, Toni Collette, Don Johnson, Jaeden Martell කට්ටිය තමා. මේක කම්මැලි කමක් නැතුව කුතුහලෙන් බලන්න පුළුවන් නියම කතාවක් අවසානය වෙනකන් තේරෙන්නේ නැ කොහොමද කතාව සිද්ද වෙන්නේ කියලා.

ඔන්න එහෙනම් කතව පැත්තට පොඩ්ඩක් හැරෙමු, මුළු කතාවම ගලාගෙන යන්නේ මිනීමැරුමක් වටා හර්ලන් ත්‍රෝම්බේ කියන නවකතා කරුවා. උදේ එලි වෙද්දී බෙල්ල කපාගෙන මැරිලා වැටිලා ඉන්නවා දකිනවා ගෙදර සේවිකාව. ඒ අතරම මෙයාට ඉන්නවා ළමයි තුන්දෙනෙක් ලින්ඩා, වෝල්ට් සහ නිල්. නිල් කියන කෙනා මැරිලා නමුත් එයාගේ නෝනා ජොනි තමා ඉන්නේ ඔකොමං බලාගෙන. දෙන්නෙක් ඉන්නවා ඒ වගේම තමා මෙයාගේ පවුලේ ඔකොම ජිවත් වෙන්නේ එකම ගෙදර. නමුත් හර්ලන් ත්‍රෝම්බේ එයාට බෙහෙත් කර ගන්න කියලා වෙනම හෙදියක් සල්ලි වලට ගන්නවා. එයා තමා මාර්තා, මාර්තා හර්ලන් ගේ හෙදිය උනාට හරියට පවුලේ කෙනෙක් වගේ තමා එයට කට්ටිය ලසකන්නේ, ඔන්න එතකොට තමා පොලිස් නිලධාරීන් සහා රහස් පරීක්ෂක බ්ලෑන්ක් ගෙදරට එන්නේ මේ සිද්දිය ගැන පරීක්ෂණ කරන්න. ඔන්න ඔතනින් තම සිද්දි දාමය වෙන්න පටන් ගන්නේ. රහස් පරීක්ෂක කතාවක් නේ ඔයාලම බලන්න කියලා ආරාධනා කරනවා ඉතුරු ටික කතාව බලලම දන ගන්න කෝ එහෙනම් සරල අදහසක් විදියට කිවුව අදහසක් ගන්න සිනමා පටය ගැන. එහෙනම් ගිහින් එන්නම් නැවත Unbelievable කතා මාලාවෙන් හම්බ වෙමු. ඒ වගේම මේ උපසිරස දීලා තියෙන්නේ දැනට නිකුත් වෙලා තියෙන DVDScr පිට පතකට බලන්න පුළුවන් සුපිරිම තත්වයේ තියෙනවා කියල කියන්න පුළුවන්. හොඳ කොපි එකක් ආව ගමන්ම යාවත් කාලින කරන්නම්

ජය……………..

 

Click Here කළ පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| Bluray | x264 | 720p | 800MB |

| Bluray | x264 | 1080p | 1.4GB |

Direct Download

| Bluray | x264 | 720p | 790MB |

| Bluray | x264 | 1080p | 1.4GB |

x265

| Bluray | x265 | 720p | 999MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

One thought on “Knives Out (2019) | මිනිමැරුමක් ද සියදිවි නසාගැනීමක්ද…[Bluray Updates]

  • January 5, 2020 at 08:59
    Permalink

    404 not found

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!