Marvels Runaways [S03 : E08] | නව මිතුරන්…

පෙර කොටසින්

ඇලෙක්ස්, කැරොලිනා වගේම ගර්ට් හොස්ටල් එකට එද්දී ඒ වෙලාවේ මොලී හිටියෙ කෝවස් කියන ෆෝන් එකේ ග්‍රහණයට ලක්වෙලා. ඉතින් මේ තුන්දෙනාට තනියම මොලීව බේරගන්න සිද්දවුනා. මෝගන්ට හිතවත් වෙන්න ගිහින් එයාගෙ පිළිවෙතකට සහබාගි වුන නීකොට සිහිය ඇවිල්ලා එයාට එයාගෙ අම්මට වෙච්ච දේ දැනගන්න ලැබෙනවා. එදා සාදයෙන් පස්සෙ නීකොගෙ අම්මට ගෙදර යන්න හෝ එතනින් පිටවෙලා යන්න ලැබිලා නැහැ. මෝගන්ලගෙම රෝහලක හිර කරගෙන හිටියෙ. නැවත වතාවක් හොස්ටල් එකට යන නීකො ආපහු වතාවක් එනවා එයාගෙ අම්මව බේරගන්න. මේ අතරේ චේස්, ගර්ට්, මොලී වගේම කැරොලීනා එකතු වෙලා කෝවස් කියන ෆෝන් එක සම්බන්ධයෙන් වීඩියෝ එකක් කරලා දැම්මත් ඒක අන්තර්ජාලය පුරාවටම තියෙන්නෙ නැති වෙන්න මෝගන් මකලා දානවා.

නීකොගේ අම්මට හැකියාවක් ලැබුනා රොබර්ට්ගේ පෙන්ඩන්ට් එක විනාශ කරලා එයා පිස්සුවෙන් වගේ මෝගන්ට තිබුණු බන්ධනය කඩන්න. ඊටපස්සෙ මෝගන්ගෙ දේවල් හාරඅවුස්සලා උදව් කරන්න යන රොබර්ට්ව මෝගන්ට අහුවෙලා එයා මැරිලා ගියා. මේ අතරේ මොලී බෝධි කියලා දේවස්ථානයෙ වැඩ කරපු කොල්ලෙක්ට හිතවත් වෙලා හිටියෙ. හිතවත්කම වැඩි වෙලා මොලී තමන්ගේ බලයන් පවා බෝධිට හෙලිදරව් කිරීමත් එක්ක අමාරුවක වැටෙනවා.මොකද ඒ කොල්ලා වැඩ කරලා තියෙන්නෙත් මෝගන්ගේ මායාකාරීයො දෙන්නෙක්ට. මේ එක්කම චේස්, ගර්ට්වගේම කැරොලීනාවත් අහුවෙනවා මොලීව අරන් යන්න ආපු මෝගන්ගෙ මායාකාරියො දෙන්නට.ඒවගේම තමයි කෝවස්වර්ගෙ ගැන කියලා උදව් අරගන්න බලාපොරොත්තුවෙන් ආව වික්ටර් වගේම ස්ටේසිව ගෙෆ්රිට අහු වෙනවා. එයාලා දැනන් හිටියෙ නැහැ ජෙෆ්රි ඉන්නෙත් මෝගන්ගෙ පාලනයට අහු වෙච්ච පෙන්ඩන්ට් එක දාගෙන කියලා.

අද කොටසින්

කලින් කොටස අවසන් වෙද්දී කතාවට මාවල් විශ්වයෙ තවත් අමුත්තො දෙන්නෙක් ආවා. මතකද දන්නෙ නැහැ Marvel’s Cloak and Dagger කතාමාලාව හරහා දැකගන්න ලැබුණු ටයිරෝන් වගේම ටැන්ඩිව!? කතාව බලපු අයට නම් අමතක වෙන්න විදිහක් නැහැ. මීට කලින් කතාව බලපු නැති කෙනෙක් ඉන්නවනම් මේ ලිපියවත්” කියවලා ඒ දෙන්නා ගැන අදහසක් අරගන්න. Marvel’s Cloak and Dagger කතාමාලාව ගැන කියද්දී මතක් කරන්න ඕන අවාසනාවන්ත විදිහට මේ කතාමාලාවත් සුපුරුදු පරිදි කැන්සල් වීමක් සිද්දවුනා. ඒ නිසා ඒක බලපු නැති කෙනෙක් ඉන්නවනම් ඒකත් බලන්න කියලා ඉල්ලීමක් කරන්න කැමතියි. මොකද ඒක කොටස් 20 ක පොඩි කතාවක්.

අද කොටස ගැන කිව්වොත් මේක තමයි කොමික් රසිකයන් සැහෙන දෙනෙක් ඇගිලි ගනිමින් බලාගෙන හිටිය Runaways හා Cloak & Dagger කතාමාලා දෙක අතර සිද්දවෙන පලවෙනි ක්‍රොස්ඕවර් කතාංගය මේක. මේ දෙගොල්ලො එකිනෙකට මුණගැහෙනකන් බලාගෙන හිටිය එකේ සිද්දවෙන දේවල් ඔයාලටම නරඹන්න ඉඩ දෙන්නම්.  ගිහින් එන්නම්. ජය!


Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

WEBRip | SD | x264 | 2.7GB | Complete S03 |

Direct Download

WEBRip | x264 | SD | 250MB |

WEBRip | x264 | SD | 2.7G| Complete S03|

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!