Isabelle (2018) | මරණයෙන් මතුවටත් පළිගනිමී. (18+)

මුලින්ම හැමෝටම සුභ නත්තලක් වේවා කියලා ප්‍රාත්තනා කරනවා, ගොඩ කාලෙකින් බය හිතන චිත්‍රපටයක් ආවේ නැහැ කියලා හුල්ල හූල්ල හිටපු අයට මෙන්න හාහාපුරා කියලා සුපිරි භාන්ඩයක් අරගෙන ආවා, නම දකිනකොටම පොඩි මේවා එකක් එන්න ඇතිනේ ඉතින් ඒ වගේම තමයි චිත්‍රපටයත්, ඉතින් වැඩි කතා ඕනි නැහැ චිත්‍රපටිය පැත්තට යමු,

ලරීසා සහ මැට් යුවල තම කුළුදුල් දරුපැටියව බිහි කරන්න අළුත් නිවසකට යනවා, ඉතින් අළුත් ප්‍රදේශයක් අළුත් ගමක් අළුත් අසල් වැසියෝ හැම දෙයක්ම වගේ අළුත් විදිහට තියනවා. ඒත් ලරීසාට එක පාරටම එක එක විකාර දේවල් පේන්න ගන්නවා. ඇය දකිනවා අල්ලපු ගෙදර ඉහල මහලේ රෝද පුටුවක ඉන්න තරුනියක් ඇය දිහා හැම වෙලාවකම ඔරවගෙන බලාගෙන ඉන්නවා ඉතින් ලරිසා මේ ගැන ටිකක් බයෙන් තමයි ඉන්නේ, ඉතින් ඔය අතරේ ලරිසට එක පාරටම අමාරු වෙලා රෝහලට අරගෙන යනවා. ඉතින් ලරීසා පස්සේ තමයි දැනගන්නේ එයාගේ දරුවා නැතිවෙලා කියලා. ඇය හුගක් දුක් වෙනවා, මොකද ඇය දරුවාට ඒනි හැම දෙයක්ම කලින් ඉදන්ම සූදානම් කරලා තිබුනේ, ඉතින් ටික දවසක් යනවකොට ඇයට ඒ දරුවට සූදානම් කරපු කාමරෙන් එක එක සද්ද ඇහෙන්න ගන්නවා, ඇය මැට්ට කොච්චර ඒ ගැන කිව්වත් ටිකක් වත් විෂ්වාස කර්න්නේ නැහැ. ඉතින් ලරිසත් ඒ දේවල් විදදරාගෙන කොහොම හරි ඉන්නවා, එත් ඒ කරදර එන්න එනම වැඩි වෙනවා, ලරීසා හිතන්නේ ඒවා වෙන්නේ තමන්ගේ නැතිවුන දරුවා නිසා කියලා ඒත් ඒක එහෙම නෙමෙයි කියලා ලරීසගේ ඇස් පනාපිටම තහවුරු වෙනවා…

ඉතින් කවුද මේ ඉසබෙල්, ඇයි ඇය ලරීසට කරදර කරන්නේ, ලරීසගේ දරුවා ඇත්තටම නැති වුනාද මොකක්ද අල්ලපු ගෙදර තියන අමුතු දේ, කවුද හැම වෙලාවකම ජනේලෙන් බලන් ඉන්න ස්ත්‍රිය, මේවට අත්තර හොයන්න නම් චිත්‍රපටිය බලන්නම වෙනවා, ඒ වගේම මේකට සබ් එක හදනකොට යම් යම් අවස්ථා වලදි මගේ හාට්බිට් එකත් වැඩිවුනේ නැතුවම නෙමෙයි, ඒක නිසා මේක රෑට බලනවනම් පපුව හෝස් ගාලා යයි කියන පනිවිඩෙත් එක්ක මම යනවා.

බුදු සරණයි…

Click Here කළ පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrent Download

| BluRay | x264 | 720p | 730MB |

| BluRay | x264 | 1080p | 1.3GB |

Direct Download

| WEB | x264 | 480p | 220MB |

| BluRay | x264 | 720p | 730MB |

| BluRay | x264 | 1080p | 1.3GB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!