ඩී ඩෙයි ( 2015) AKA ඩී-ඩේ E18 | එක් අඳුරු දිනයක්…

18 කොටස

තමන්ගේ තාත්තගෙ සැත්කම වෙනුවට ලී හේ සන්ග් වෙනත් කෙනෙක්ගෙ සැත්කම කරන එක ගැන ඩොල් මි හේ සන්ග් එක්ක තරහ වෙනවා. වෛද්‍ය යූ ගේ නොසැලකිලිමත්කම නිසා තමන්ගේ තාත්තා මැරෙන්න ගිය එකට ඩොල් මි හේ සන්ග්ට වෛර කරනවා. මේ අතර රටේ ආර්ථිකය පවත්වගෙන යන්න නම් විදුලිය වගේම මූල්‍ය කටයුතුත් දිගටම පවත්වගෙන යන්න පුලුවන් වෙන්න වුවමනා නිසා ඇමතිතුමා චෝයි ප්‍රධානිතුමාගෙන් ඉල්ලීමක් කරනවා පොම්පාගාරය හිස් කරලා ඒක හදලා දෙන්න කියලා. ඒත් ඒක ගොඩක් අනතුරුදායක දෙයක්. ජීවිතේ වුනත් අනතුරේ වැටෙන්න පුලුවන් නිසා ඔහු දිගින් දිගටම මේක ප්‍රතික්ෂේප කලත් අවසානයේ ඒකට කැමති වෙනවා. හැමදෙනාගෙම විරෝධය මැද චෝයි ප්‍රධානිතුමා පොම්පාගාරය යටට යනවා. ඒත් ඒ අතරතුර අහම්බෙන් වගේ වූ සන්ග්ට අහන්න ලැබෙන්නේ හොඳ ප්‍රවෘත්තියක් නම් නෙවෙයි…

Direct Download

| HDTV | x264 | 540p | 230MB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

One thought on “ඩී ඩෙයි ( 2015) AKA ඩී-ඩේ E18 | එක් අඳුරු දිනයක්…

  • November 20, 2019 at 07:02
    Permalink

    me download link ganna be ne

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: checked