2 Hours Love (2019) | ආදරය කරන්න පැය දෙකක් ප්‍රමාණවත්ද..?

ආදරය කියල අලුත් පරිච්ඡේදයක්
මගේ ජීවිතයට එකතු උනා කියල
මගේ කාලසටහනට බාදා වෙනවට
මම කැමති නෑ
අපි ආදරය කරමු
ඒත් හවස 4 ඉදන් 6 වෙනකල් විතරමයි
අපි ආදරය කරන්නේ.

ඔන්න ඉතින් තවත් තෙළුගු බයිස්කෝප් එකකට උපසිරසිය අරගෙනයි ආයෙත් ඉක්මණින්ම ඔයාලව හමුවෙන්න ආවේ. එහෙනම් මෙම සිනමාපටය උපසිරසි ගන්වන්න මා හට අවස්ථාව ලබාදුන් බයිස්කෝප් ටීම් එකටත්, තිසර නියෝ සහෝදරයාටත් ස්තූතිවන්ත වෙනවා. ඉතින් මීට කලින් ම උපසිරසිය ලබාදුන් kolanji 2019 චිත්‍රපටය සම්බන්ධයෙන් අදහස් දක්වපු, නරඔපු සැමට ස්තූතිය පල කරනවා.විශේෂයෙන් මේ වෙලාවෙ මතක් කරනවා සොනාලි තාරිකා සොයුරියවයි, දිලේකා ප්‍රබෝධනී සොයුරියවයි, උදව්වක් ඉල්ලපු ගමන් බෑ නොකියා වෙලාම නොබලා උපකාරයකින් සහයක් දුන්නට.

ටිකක් නම දැක්ක ගමන් වෙනස්ම විදිහේ කථාවක් නේද කියලා හිතෙයි. මොකක්ද මේ පැය දෙකක ආදරය..? කියන්නේ කියලා හිතෙයි..හරි..හරි එහෙම හිතුන එක. මේ ආදිත්ගෙයි, අවිකාගෙයි ආදර කථාවනම් ඉතින් පැය දෙකක ආදර කථාවක්.

කථාව පටන් ගන්නේ ගෙයක් හොරකන් කරන්න ගිය හොරෙකුගෙන්. ඉතින් මෙයා මේ ගෙදර බඩු හොරකන් කර කර ඉද්දි ටිකක් අමුතුම දෙයක් දකිනවා. ඒ තමයි දින පොතක්. ඉතින් මෙයා මේ හොරකම නවත්තල මේ දින පොත පොඩ්ඩක් කියවන්න ගන්නවා, ඒකෙ තියෙන්නෙ අමුතුම දෙයක්, මෙයාටත් මේකෙ තියෙන ඒවා ගැන ටිකක් පිස්සු වගේ. මෙයා මේ කොල්ල කන්නෙ අවිකාගේ ගෙදර. එයාගේ දිනපොත තමයි මෙයා මේ කියවන්නේ. ඒකෙ තියෙන්නේ එයා පැය 02 ක් විතරක් ආදරය කරන කථාවක්. ඉතින් මේ හොරා එයා ආව වැඩේ පැත්තක තියලා, මේ දිනපොත් ටික තමයි අරන් යන්නේ. එයා මේ දින පොත් අරන් ගිහින් නියම වැඩක් තමයි කරන්නේ,

අවිකාත්, ආදිත්වත් දෙදෙනාම පෙම්වතුන් වන අතර, මොවුන් දෙදෙනා ආදරය කරන්නේ දවසට පැය දෙකක් විතරයි. ඒකත් හවස 4.00 ඉදන් හවස 6.00 වෙනකන්. හවස 6 වුනා කියන්නේ මේ දෙන්න අදුරන්නෙවත් නැති දෙන්නෙක් වගේ වෙනවා. ඉතින් මේ ආදරේනම් ආදිත්ට එපාම වෙලා, එයා අවිකාට කියන්නේ මේ පැය දෙක නෙමේ එයාට පැය 24 ම එයාට ආදරය කරන්න ඔිනි කියලයි. ඉතින් ඒකටනම් අවිකා කොහෙත්ම කැමති වෙන්නේ නෑ. බැරිම තැන ආදිත් අවිකාගෙන් වෙන් වෙන්න තීරණය කරනවා, එහෙනම් කථාවෙ ඔක්කොම කියන්න යන්නෙ නෑ , ඔයාලම බලන්න ආදිත් අවිකා දෙන්නා පැය 2 කේ ආදරයට තිත තියයදිද ..? නැද්ද කියා.. තවත් සිනමාවකින් හමුවෙනකන් ඔබ සියළු දෙනාටම තෙරුවන් සරණයි.

චිත්‍රපටය පිළිබද විස්තර බිදක්.

  • කාණ්ඩය : Romance, Drama
  • අධ්‍යක්ෂණය : Sri Pawar
  • රංගන ශිල්පීන් : Tanikella Bharani, Kriti Garg, Sri Pawar
  • ධාවන කාලය : 2h 30min
  • තිරගත කල දිනය : 06 September 2019
  • සංගීතය : Gyani Singh
  • IMDB අගය : 7.6/10

Click Here කල පසු හෑෂ් (hash) එක google හි සෙවුමක ලැබෙනු ඇත. එවිට ලැබෙන ඕනෑම ටොරන්ට් අඩවියකින් එම ටොරන්ට් එක බාගත කරගන්න.

Torrents Download

| HDRIP | x264 | ESub | 721MB |

Direct Download

| HDRIP | x264 | ESub | 422MB |

| HDRIP | x264 | ESub | 721MB |

| HDRIP | x264 | 720p | 1.5GB |

අප වෙබ් අඩවිය වෙතින් ලබා දෙන චිත්‍රපට සඳහා උපසිරැසි නොගැලපේනම්  අදාල ලිංක් එක සමග අදහස් පහළින් දක්වන මෙන් දන්වා සිටිමි. උපසිරැසියට ගැලපෙන විදියට නිවැරදි කිරීමට අප සූදානම්. 

(දකුණු පසින් ඇති දැන්වීම් ක්ලික් කර මෙම වෙබ් අඩවිය ඉදිරියට පවත්වාගෙන යාමට සහයෝගය දක්වන්න)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Alert: Content is protected !!